USD
USD Dolar amerykański EUR Euro GBP Funt szterling AUD Dolar australijski CAD Dolar kanadyjski BRL Real brazylijski CNY Juan chiński CZK Korona czeska DKK Korona duńska HKD Dolar hongkoński ILS Nowy szekel izraelski JPY Jen japoński MYR Ringgit malezyjski NZD Dolar nowozelandzki NOK Korona norweska PLN Złoty polski RON Lej rumuński RUB Rubel rosyjski SAR Rial saudyjski SGD Dolar singapurski ZAR Rand RPA KRW Won południowokoreański SEK Korona szwedzka CHF Frank szwajcarski TRY Lira turecka UAH Hrywna ukraińska ARS Argentina, Peso THB Bat tajlandzki
  • Kontakty

Flat Blue 08 - Centro Porto De Galinhas - 120M Da Praia

ex. Flat Blue 08 - Centro Porto - 120m Da Praia

Rezerwacja online
2026-08-25
2026-08-26

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

55

Flat Blue 08 - Centro Porto De Galinhas - 120M Da Praia

 Wi-Fi
 Recepcja czynna 24 h

Recepcja czynna 24h na dobę

 Basen

Basen na dachu

 Prywatna plaża

Plaża

 Spa i relaks

Solarium

 Hotel przyjazny dzieciom

Basen dla dzieci

Plac zabaw dla dzieci

Sala zabaw

 Klimatyzacja
 Zwierzęta nie są dozwolone

Zakaz wprowadzania zwierząt


Flat Blue 08 - Centro Porto De Galinhas - 120M Da Praia o powierzchni 34 m² może przyjąć do 4 osób, zapewniając im solarium. So Arte znajduje się 250 m od apartamentu, a Shopping do Porto leży w odległości 5 min spacerem.

Coqueiral de Maracaipe jest w prawie 2 km, natomiast Capela Nossa Senhora do Desterro - o rzut kamieniem od tego apartamentu. Dzięki pierwszorzędnej lokalizacji Goście mogą z łatwością odwiedzić w 450 metrach Baseny naturalne Porto de Galinhas.

1-pokojowy Flat Blue 08 - Centro Porto De Galinhas - 120M Da Praia oferuje patio, balkon i restaurację tarasową, a także nowoczesne udogodnienia, takie jak klimatyzacja. Obiekt noclegowy zapewnia oddzielną toaletę i prysznic. Ponadto w łazience znajduje się suszarka do włosów i ręczniki kąpielowe.

Goście mogą korzystać we Flat Blue 08 - Centro Porto De Galinhas - 120M Da Praia z pełnowymiarowej kuchni oraz delektować się posiłkami w w jadalni. Dzięki luksusowym udogodnieniom, w tym basenowi i słonecznemu tarasowi, goście mogą odpocząć i zrelaksować się. Apartament oferuje również basen.


Do dyspozycji gości w hotelu

O hotelu

  • Całkowity zakaz palenia
  • Wi-Fi
  • Parking
  • Recepcja czynna 24h na dobę
  • Zakaz wprowadzania zwierząt
  • Winda
  • Gaśnice

Opcje wyżywienia

  • Przybory kuchenne
  • Stół na świeżym powietrzu

Usługi rekreacyjne

  • Basen na dachu
  • Plaża
  • Parasole plażowe
  • Leżaki
  • Słoneczny taras
  • Ogród
  • Solarium
  • Łaźnia publiczna
  • Basen z widokiem

Do dyspozycji gości w pokoju

  • Klimatyzacja
  • Kącik dzienny
  • Patio
  • Taras
  • Meble ogrodowe
  • Herbata i kawa
  • Stół
  • Telewizor LCD
  • Basen dla dzieci
  • Plac zabaw dla dzieci
  • Sala zabaw

Ważna informacja

Przyjazd: od 14:00 do 23:00
Wyjazd: od 05:00 do 11:00

Często Zadawane Pytania

  • Jakie udogodnienia spa można znaleźć we Flat Blue 08 - Centro Porto De Galinhas - 120M Da Praia?

    Na miejscu Goście Flat Blue 08 - Centro Porto De Galinhas - 120M Da Praia mogą zrelaksować się korzystając z solarium.
  • Czy Flat Blue 08 - Centro Porto De Galinhas - 120M Da Praia obejmuje kuchnię?

    Tak, Flat Blue 08 - Centro Porto De Galinhas - 120M Da Praia oferuje pełnowymiarową kuchnię.
  • Ilu gości pomieści Flat Blue 08 - Centro Porto De Galinhas - 120M Da Praia?

    We Flat Blue 08 - Centro Porto De Galinhas - 120M Da Praia może zostać zakwaterowanych maksymalnie 4 odwiedzających.
  • Czy Flat Blue 08 - Centro Porto De Galinhas - 120M Da Praia ma basen?

    Flat Blue 08 - Centro Porto De Galinhas - 120M Da Praia dysponuje basenem na dachu.

Sprawdź dostępność



Prosimy wprowadzić daty pobytu, aby sprawdzić dostępność.

Galeria

Feedback

Dane podróżującego

Twoja ocena

Okropnie Fantastycznie

Skontaktuj się z Nami



Rezerwacja online
2026-08-25
2026-08-26

Maksymalny okres, na jaki można zarezerwować hotel to 30 dni. Prosimy wprowadzić inne daty.

Dziękujemy za subskrypcję
Zamknij
Informacje prawne
  • Polityka prywatności
Flat Blue 08 - Centro Porto De Galinhas - 120M Da Praia, Brazylia

R. Acai, S/N Porto De Galinhas, Pôrto das Galinhas, Brazylia

Bądź na bieżąco

Zapisując się do naszego newslettera, będziesz pierwszym, który otrzyma nasze najnowsze wiadomości i promocje.

System rezerwacji online

Kontakty

2026 © hotelempernambuco.com

All rights reserved